Dünyanın En İyi ve Güçlü 9mm Tabancalar ve Fiyatları 2019

Dünyanın 9mm en popüler ve iyi silahlar listesi

Dünyanın en iyi 9mm tabancaları hangileridir?

Büyüklüğü nedeniyle artık 9mm tabancalar gizli ve açık taşıma için en popüler kendini savunma tabancalarından biridir. Bu derlemede, en iyi ve güçlü 9mm tabancalar ve fiyatlarına bakacağız.

9mm Tabanca Özellikleri;

9mm, ateşleme kolaylığı ve atışı durdurma arasında iyi bir denge sağlayan bir silahtır. Aşırı nüfuz etme şansı daha az olan ve orta geri tepmeye sahip hafif bir tabancadır. Mühimmatı hemen hemen her yerde bulunabilir.
  • Fiyat güncellemeleri 01/2019 tarihlidir.


Smith & Wesson M&P9 2.0

Smith & Wesson Amerika merkezli tabanca ve makinalı tüfek üretim firmasıdır. Horace Smith ve Daniel B. Wesson tarafından 1982 senesinde kurulmuştur. Firmanın ilk ürettiği tabancanın adı The Volcanictir. Üretim çeşitleri makinalı tüfek, toplu(revolver) ve şarjörlü silahlardır.
Bu silah rahattır ve elde iyi bir his bırakır. Sorunsuz atışlar yapar. Verilecek her bir dolara değecek güvenilir bir 9mm tabancadır.
ABD Fiyatı: 438 dolardır.

Springfield Armory 9mm XD(M)

Springfield Armory Amerika merkezli tabanca ve makinalı tüfek üretim firmasıdır. 1777’de George Washington, Amerikan Devrim Savaşı için mühimmat ve silah arabaları depolamak üzere Springfield Armory’nin kurulmasını emretmiştir.

HK’den daha düşük fiyatlı bir silahtır ancak bir Glock’a benzer şekildedir. Satın almak için harika bir ilk silahtır ve sağlam bir performans sunar. Bu tabanca, size paranızın karşılığını verir. Özelliklerle doludur ve kusursuz şekilde tetiği ateşler. Kullananlar ateş etmenin çok eğlenceli olduğu söyler.

ABD Fiyatı: 550 dolardır.

 


CANİK TP9 Elite Combat

Canik firması Türkiye Samsun merkezli tabanca üretim firmasıdır. Dünya piyasasına sağlam adımlarla tırmanıyor. Türk polisinin bundan sonra Amerikan-Alman ortak yapımı Sig Sauer yerine bu marka silah kullanması bekleniyor.

TP9 Elite Combat modeli, çok yönlü, kompakt sınıfı, yapılan işbirliği neticesinde Salient Arms International tarafından tasarlanmıştır. Kullanıcıya en ergonomik atış konforunun sunulması için hem şarjör kilidi hem de arka kabza farklı ebatlarda sunulmuştur. Silah 9x19mm kalibre olup, aşınma ve pas direncinin maksimum seviyeye çıkartılması amacı ile tüm dış parçalar Tenifer kaplama ve kapak ise Tenifer üzeri Cerakote kaplamalıdır. Silahın atış kontrol parçalarının tamamı kullanıcıya kusursuz bir atış hassasiyeti sağlamak amacı ile nikel kaplanmıştır.

ABD Fiyatı: 570 dolardır.

 


Glock 19

Glock firması Avusturya merkezli tabanca üretim firmasıdır. Tabancalar firmanın sahibi Glock Ges.m.b tarafından tasarlanmıştır. Güvenilirlik ve güvenlik testlerinde en iyi performansı sergileyen ödüller almıştır. Avusturya’da 1982 yılında asker ve polis envanterine girdi.

Güvenilirliği ile bilinen Glock 19, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler tabancadır. Gen 5 Glock 19, sürgü, namlu ve kavrama yükseltmeleri yapılandırılabilir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda bir el feneri veya diğer aksesuarların takılmasını sağlayan bir raya sahiptir.

ABD Fiyatı: 560 dolardır.

 


9mm Tabancalar Kolay Gizlenebilir Silahlardır.


HK VP9

Heckler & Koch firması Almanya merkezli bir firmadır. 1942 yılında Almanya’da kurulan şirket, Keskin nişancı tüfeği, makinalı tüfek ve tabanca üretimleri yapan bir firmadır. Dünyaca ünlü güvenilir silahlar üreten bir firmadır.

Heckler & Koch VP9, forvet atıcı silahlar için mükemmel bir seçimdir. Değiştirilebilir sırtlık ve kavrama panelleri sunar ve piyasadaki en rahat ve en yumuşak 9 mm tabancalardan biridir.

ABD Fiyatı: 633 dolardır.

 


Sig Sauer P320

J.P. Sauer & Sohn Maschinenbau GmbH firması Almanya – İsviçre ortaklığı firmalar tarafından kurulmuştur. Üretici firma 1751 yılından bu yana silah üretimi yapmaktadır ve merkezi Almanya’dadır.
Sig Sauer P320 ABD ordusu tarafından yeni bir değer olarak seçildi. Çok fazla çeşidi vardır, bu nedenle gereksinimlerinize uyan bir şeyi bulmak daha kolaydır.
ABD Fiyatı: 499 dolardır.

Ruger SR9c

Ruger firması Amerika merkezli bir firmadır. Şirket 1949’da Alexander McCormick Sturm ve William B. Ruger tarafından kuruldu. Firma tabanca ve makinalı tüfek üretimi yapıyor.
Bu tabanca fiyat skalasının en altındadır ancak 9 mm’lik kompakt bir tabanca ile ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Sadece bir sürümünde 17 + 1 mermi alıyor, diğer sürümlerde 10 + 1 dir.
ABD Fiyatı: 433 dolardır.


Kompakt bir savunma silahı arayanlar, bu makalede yer alan 9mm tabancalar dan herhangi biri ile aradığını bulacaktır. Bunlar, sınıfının piyasadaki en iyi silahlarından bazılarıdır.

YORUM YAP:

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi giriniz