Hollanda 100 Milyon Sterlin Değerinde Askeri Konteyner Aldı

Genişleyebilen Askeri Konteyner

Hollanda Silahlı Kuvvetleri için alınacak yeni nesil askeri konteyner lar. Hollanda Savunma Sanayi Materyal Örgütü tarafından 100 milyon £ değerindeki sözleşmenin ödenmesinin ardından, Marshall Havacılık ve Savunma Grubu tarafından tedarik edilecek.

Konteyner sistemlerinin satın alınması; Hollanda Silahlı Kuvvetlerini yeni araçlar, konteynerler ve destek ekipmanlarıyla orduyu güncellemek için büyük bir programı olan “Defensiebrede Vervanging Operationele Wielvoertuigen” veya DVOW’un bir parçasıdır.

Marshall önümüzdeki beş yıl içinde 1400’den fazla konteyner sistemi sağlayacak. Bunlar arasında 14 yıllık tam entegre kullanılabilirlik destek sistemi ile birlikte. Kumanda ve kontrol barınakları, atölyeler, kontrollü atmosfer ve temel mağaza birimleri bulunmaktadır. Marshall, tasarım çalışmasının bir parçası olarak, daha hafif malzemeler kullanıyor ve genişletilebilir konteyner sistemleri sağlıyor.

Genişleyebilen konteyner sistemi

Marshall Havacılık ve Savunma Grubu İcra Kurulu Başkanı Alistair McPhee, “Bu sözleşmeyi kazanmak, Kara sistemleri işimizin stratejik gelişiminde önemli bir kilometre taşıdır. Yalnızca Marshall’a değil, yerel tedarikçilere iş sağlayan ana programları yönetme yeteneğimizi belirtmektedir.” dedi.

McPhee, “Bu sözleşmenin hem uygulama hem de destek aşamaları sırasında Hollanda tedarikçileriyle yalnızca tedarik zincirinin bir parçası olarak değil. Aynı zamanda Avrupa’daki işlerimizin gelişiminin bir parçası olarak da çalışacağız” dedi.

Marshall, sözleşmenin tüm aşamalarında bir dizi tedarikçi ile birlikte çalışacak ve Leiden’de bulunan kuruluşu Marshall Aerospace Netherlands BV, mühendislik ve tedarik zinciri yönetimi sağlayacak ve sözleşmeye odaklanacak.

Sözleşme iki ana unsurdan oluşuyor, çeşitli kapların üretimi ve tam bir destek programı. İkincisi, önemli bir eğitim taahhüdünün yanı sıra, birimlerin en son standartlara uymasını sağlayan eksiksiz bir kullanılabilirlik bazlı filo yönetim paketidir.

Marshall, 1995’ten beri Hollanda’da yönetim ve barınma yeri sağladığı için ülke işlerinde hep bir varlığı olmuştur. Daha sonra, ülkenin C-130 filosunu destekledi, ambulanslara yassı raflar sağladı ve son olarak şu anda halen geliştirmekte olduğu gelişmiş bir Konteyner sistemleri sağlamak üzere sözleşme imzalandı.

 

YORUM YAP:

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi giriniz